رشته های پرطرفدار در چین

ساخت وبلاگ
چکیده : رشته های پرطرفدار در چین کشور چین همواره یکی از کشورهای با سابقه ی درخشان در زمینه ی هنر و علوم ن... با عنوان : رشته های پرطرفدار در چین بخوانید :

رشته های پرطرفدار در چین

کشور چین همواره یکی از کشورهای با سابقه ی درخشان در زمینه ی هنر و علوم نسبت به تمام کشورهای جهان بوده که با دارا بودن مراکز علمی بسیار قدرتمند  هرساله تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی را به دلیل شرایط تحصیل در چین و شرایط زندگی در چین و تحصیل رایگان در چین در دانشگاه های چین پذیرش کرده و مورد تعلیم قرار میدهد.

 به علت بالا بودن تراز علمی این کشور، مدارکی که بعد از فارغ التحصیلی از بسیاری از دانشگاه های این کشور برای دانش آموختگان صادر میشود در اکثر کشورها معتبر و مورد تایید میباشند.

شرایط ورود به دانشگاه های پزشکی چین

اخیرا با تایید برخی از دانشگاه های پزشکی کشور چین و نیز نیاز نبودن به شرکت در آزمون ورودی و عدم نیاز به مدرک زبان چینی ،انتخاب این رشته ها توسط دانشجویان بین الملل و  ایرانی در چین به نسبت سایر کشورهای هند، روسیه، ترکیه و ... با استقبال خوبی مواجه شده است. دانشگاه ووهان یکی از قدرتمند ترین مراکز علمی در زمینه ی پزشکی در کشور چین است که رتبه ی 3 را در بین تمام دانشگاه های دنیا از آن خود کرده است.

رشته ی پزشکی و دندان پزشکی

بعد از دو رشته ی پزشکی و دندان پزشکی به عنوان دو رشته ی پر طرفدار در چین ، رشته های علوم انسانی و علوم پایه نیز دو رشته ی پرمخاطب در ابین کشور میباشند.

در مرحله ی بعدی 4 رشته ی کتابداری، اطلاعات و مدیریت بایگانی ، ژئوفیزیک، فلسفه مارکسیستی و علم بررسی و نقشه برداری بعنوان علوم ملی د ر این کشور، در رتبه ی یک رشته های پرطرفدار در چین قرار گرفته اند.

رشته های کم طرفدار تر چین

افزون بر این توضیحات باید اشاره کرد که دسته ی دیگری از علوم در این کشور تدریس میشوند که علی رغم کسب عنوان رشته های پرطرفدار در چین، برای مردم خود کشور نیز رتبه ی 5 به بالا را بعد از علوم ذکر شده در فوق دارند . این دسته از علوم شامل رشته های دهان پزشکی، جغرافیا، اقتصاد ،حقوق، روزنامه نگاری و ارتباطات، زیست شناسی ،تاریخ کلمه،  مدیریت عمومی، فلسفه و ، مهندسی هیدرولیک میشوند.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در چين,شرايط تحصيل در چين,تحصيل رايگان در چين,هزينه تحصيل در چين,ادامه تحصيل در چين,اعزام دانشجو به چين,...
نویسنده : ata sharifi بازدید : 17 تاريخ : پنجشنبه 3 اسفند 1396 ساعت: 14:25