دانشگاه های رایگان در روسیه

ساخت وبلاگ
چکیده : دانشگاه های رایگان در روسیه کشور روسیه ای کشوری است که دارای طرفداران زیادی است که قصد تحصیل در ر... با عنوان : دانشگاه های رایگان در روسیه بخوانید :

دانشگاه های رایگان در روسیه

کشور روسیه ای کشوری است که دارای طرفداران زیادی است که قصد تحصیل در روسیه و تحصیل رایگان در روسیه و شرایط زندگی در روسیه و هزینه تحصیل در روسیه را دارند. دلیل این که این کشور سالانه دارای متقاضیان زیادی برای تحصیل است مرتبط به دو موضوع است.اولین موضوع کیفیت عالی اموزشی در این کشور است. از انجا که روسیه اهمیت زیادی به اموزش دانش اموزان و دانشجویان می دهد بنابراین دارای برنامه های عالی اموزشی می باشد. دلیل دوم این است که کشور روسیه تنها کشوری است که امکان  تحصیل رایگان برای متقاضیان خارجی از طریق اخذ بورسیه را فراهم می کند. به همین دلایل افراد زیادی کشور روسیه را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند.

نحوه گرفتن تحصیل رایگان در روسیه

دولت روسیه برای افرادی که در کشور ایران دارای معدل بالایی هستند و به عنوان نخبه معرفی می شوند موقعیتی را فراهم  کرده است تا انها بتوانند تحصیل رایگان در دانشگاه های روسیه را داشته باشند. لازم به ذکر است که تحصیل رایگان در کشور روسیه نیازمند شرایطی خاص می باشد. 

شرایط برخورداری از تحصیل رایگان در دانشگاه های روسیه

افراد جهت برخورداری از تحصیل رایگان در دانشگاه های کشور روسیه می بایست در ازمون ورودی شرکت کنند و یا اینکه از طریق ارسال مدرک خود به دانشگاه های روسیه بتوانند نظر اساتید دانشگاه های روسیه را جلب کنند که این مدرک شامل ویزای تحصیلی روسیه و ریز نمرات شما و اخرین مدرک تحصیلیتان است. همچنین فرد لازم است دارای مدرک زبان باشد و در این صورت این مدرک را باید نیز ارسال کنند. وگرنه می بایست در دوره های زبان شرکت کرده و مدرک خود را کسب نمایند.

شرایط ادامه تحصیل در روسیه

بعضی از افراد این گونه نظر اساتید را جلب می کنند به طوری که واحد های خود را در مقطع کارشناسی با نمرات بسیار عالی سپری می کنند و  سپس جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا برای اخذ بورسیه ی تحصیلی کشور روسیه از این طریق نظر اساتید را جلب می کنند. نکته ی جالب و حائز اهمیت این است که دولت روسیه به دانشجویانی که دارای بورسیه تحصیلی هستند سالانه 2000 دلار برای گذراندن زندگی می دهند.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در روسيه,شرايط تحصيل در روسيه,تحصيل رايگان در روسيه,هزينه تحصيل در روسيه,ادامه تحصيل در روسيه,اعزام دانشجو به روسيه,...
نویسنده : ata sharifi بازدید : 16 تاريخ : پنجشنبه 3 اسفند 1396 ساعت: 16:03