شرایط تحصیل در اسلوونی | بلاگ

شرایط تحصیل در اسلوونی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

شرایط تحصیل در اسلوونی

دانشجویانی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارد خوب است بدانند که کشور اسلوونی یکی از کشورهایی است که اخذ ویزای آن به نسبت سایر کشور های اروپایی، سهل تر بوده  و آنها میتوانند از همین مورد به عنوان یک مزیت در راه ادامه ی تحصیل در اسلوونی در مقاطع دانشگاه های اسلوونی، استفاده کنند.

اگر دانشجو موفق به اخذ ویزای تحصیلی کشور  اسلوونی شد، یه قدم بزرگ در راستای انجام و داشتن شرایط تحصیل در اسلوونی را برداشته است. که قدم بعدی آن ورود به دانشگاه های این کشور میباشد.

دوره ی لیسانس در اسلوونی

در دوره ی لیسانس تدریس دروس به زبان اسلوونیایی صورت میگیرد. اما با این وجود دانشجویی که قصد ادامه ی تحصیل در این مقطع را دارد ، نیازمند ارائه دادن مدرک خاصی در زمینه زبان، به دانشگاه نمیباشد. و این یکی از شرایط مساعد به حال دانشجوی بین المللی برای تحصیل در این مقطع درسی در اسلوو نی است.

با این همه ،دانشجوی متقاضی اخذ لیسانس مهندسی در این کشور بایستی بداند که یکی از شرایط تحصیل در اسلوونی و یا تحصیل رایگان در اسلوونی در رشته ی مذکور ،به عنوان استثنا،  ارائه شدن و تدریس دروس به زبان انگلیسی میباشد.

نحوه آموزش در اسلوونی

تحصیل در دو دوره ی بعدی دانشگاهی در اسلوونی به زبان انگلیسی صورت میپذیرد ، اما همچنان فرد نیازمند ارائه ی مدرک زبان به دانشگاه ها نیست. طول این دوره ها همانند دیگر کشورهای اروپایی میباشد.

هزینه تحصیل در اسلوونی

در ادمه باید به عنوان یک شرط مالی از مجموعه شرایط تحصیل در اسلونی، باید به پرداخت شهریه ی دانشگاه ها و دیگر هزینه های تحصیل و زندگی در اسلوونی، توسط خود دانشجو، اشاره نمود. البته هزینه های زندگی و تحصیل در این کشور به نسبت سایر کشور های اروپایی ، بسیار اندک و ناچیز بوده و بنابراین ادامه ی تحصیلات دانشگاهی در اسلوونی تحصیل مقرون به صرفه ای همراه با سطح بالای علمی را برای دانشجو در پی خواهد داشت .

 
براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در اسلوونی,شرايط تحصيل در اسلوونی,تحصيل رايگان در اسلوونی,هزينه تحصيل در اسلوونی,ادامه تحصيل در اسلوونی,اعزام دانشجو به اسلوونی,...
نویسنده : ata sharifi بازدید : 15 تاريخ : پنجشنبه 3 اسفند 1396 ساعت: 16:18