پناهندگی،ویزای همراه،اقامت دائم و ویزای کار در فرانسه

ساخت وبلاگ
چکیده : اقامت دائم و ویزای کار در فرانسه در کشور فرانسه همانند تحصیل در آلمان و تحصیل در کانادا از نظر قا... با عنوان : پناهندگی،ویزای همراه،اقامت دائم و ویزای کار در فرانسه بخوانید :

اقامت دائم و ویزای کار در فرانسه

در کشور فرانسه همانند تحصیل در آلمان و تحصیل در کانادا از نظر قانونی دو نوع پناهندگی وجود دارد و افراد پناهنده به دو دسته تقسیم می شوند:

در فرانسه اولین نوع ان قانون پناهندگی است که به فرد یک کارت اقامت ده ساله داده می شود همچنین  در این قانون فرد اجازه ی کار را نیز دارد و پس از پایان تاریخ اعتبار می تواند ان را مجددا تمدید کند. 

دومین نوع حمایت جنبی است که به فرد یک کارت اقامت یک ساله داده می شود و پس از پایان اعتبار در صورتی که در کشور فرد پناهنده همچنان نا امنی برقرار باشد مجددا تاریخ اعتبار به ان زده می شود. 

 

ویزای همراه فرانسه

فردی که قصد تحصیل در کشور فرانسه را دارد می تواند با اخذ ویزای تحصیلی فرانسه و یا ویزای  همراه اعضای خانواده ی خود را هم با خود همراه کند. اگر فرد مجرد باشد با اخذ ویزای همراه می تواند با خانواده همزمان وارد فرانسه شود و اگر فرد متاهل باشد با اخذ این ویزا همسر و فرزند را می تواند با خود همراه کند. 

چگونگی اخذ اقامت دائم در کشور فرانسه

اگر فرد بخواهد مدت زمانی طولانی در کشور فرانسه بماند می بایست اقامت دائم کشور فرانسه را اخذ نماید. 

در صورتی که فرد یا مادر و یا پدرش فرانسوی  باشد می تواند به راحتی این ویزا را کسب کند همچنین در اگر شخص با یک فرد فرانسوی ازدواج کند پس از 4 سال می تواند موفق به اخذ اقامت دائم در این کشور شود. 

قوانین مهاجرت در کشور فرانسه

قانون کشور فرانسه به گونه ای است که اگر فرد درخواست تحصیل رایگان در فرانسه و یا آگاهی از شرایط تحصیل در فرانسه و تحصیل در فرانسه با مدرک دیپلم و لیسانس با در نظر گرفتن رشته های پزشکی رایگان در فرانسه در دانشگاه های معتبر فرانسه و یا اقامت دائم داشته باشد می بایست کشور فرانسه صلاحیت وی را تایید کند. لازم به ذکر است که فردی که عضو کشور های اتحادیه ی اروپاست به او اقامت بیش از 90 روز تعلق نمی گیرد. 

ویزای کار در فرانسه به چندین روش صورت می گیرد که یکی از این روش ها اخذ دعوت نامه از یک فرد که خود در شرکتی معتبر در فرانسه کار می کند می باشد.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
...
نویسنده : ata sharifi بازدید : 14 تاريخ : چهارشنبه 16 اسفند 1396 ساعت: 17:51