پناهندگی-ویزای همراه-ویزای کار و اقامت دائم در آمریکا

ساخت وبلاگ
چکیده : ویزای کار و اقامت دائم در آمریکا افرادی که به هردلیل از جمله سیاسی ،عقیدتی، دینی و ... در کشورشان... با عنوان : پناهندگی-ویزای همراه-ویزای کار و اقامت دائم در آمریکا بخوانید :

ویزای کار و اقامت دائم در آمریکا

افرادی که به هردلیل از جمله سیاسی ،عقیدتی، دینی و ... در کشورشان مورد مواخذه و بازخواست قرار بگیرند می توانند از طریق اثبات خطر جانی در کشورشان از دولت آمریکا درخواست پناهندگی کنند. افراد پناهجو می توانند بعد از گذشت یک سال اقامت در این کشور ، درخواست پناهندگی در آمریکا را مطرح کنند. اگر این درخواست آن ها مورد تایید واقه شود او می تواند برای همسر و فرزندان زیر 21 ساله اش نیز درخواست ورود به این کشور و اقامت در امریکا داشته باشد.

شرایط اخذ ویزالی تحصیلی آمریکا

یکی از را های ورود به آمریکا از طریق اخذ ویزالی تحصیلی می باشد . دانشجویانی که برای ادامه ی تحصیل به دانشگاه های امریکا می روند می توانند برای اقوام درجه ی یک یعنی همان همسر و فرزندانشان تقاضای ویزای همراه آمریکا را داشته باشند. با دریافت این ویزا افراد مذکور می توانند در طول تحصیل دانشجو بیه همراه او در کشور آمریکا اقامت داشته باشند.

افرادی هستند که متمایل به کار و سرمایه گذاری در کشور آمریکا هستند این افراد در اولین مرحله بایر ویزای کار امریکا را دریافت کنند.انواع ویزای کار در آمریکا صادر می شود که عبارتند از:

H1: داشتن تخصص در رشته ای خاص و یا داشتن لیسانس با یک پیشنهاد از کارفرمای امریکایی شرط صدور این ویزاست

J1: این ویزا برای افرادی صادر می شود که قصد ادامه ی کار در زمینه ی تحقیق و تدریس و آموزش و پرورش را داشته باشند.

E1: این ویزا برای افرادی که قصد تبادلات تجاری در این کشور را دارند صادر شده و افراد به عنوان پزشک و مهندس نمی توانند برای صدور آن درخواست دهند ، مگر این که از طریق یک شرکت معتبر در این زمینه اقدام کنند.

E2: نوعی ویزای سرمایه گذاری است که فرد با داشتن حداقل 80000 دلار سرمایه و داشتن نقشه ی کاری می تواند برای صدورش درخواست دهد.

E3: این ویزا مختص استرالیایی هاست و ایرانی و افغانی ها مشمول آن نمی شوند.و نیز برای اخذ آن داشتن مدرک کارشناسشی و یا معادلش از ضروریات می باشد.

 شرایط اقامت دائم در آمریکا

ممکن است افرادی به هر دلیل قصد اقامت دائم در آمریکا را داشته باشند، این افراد می توانند از طریق اخذ یکی از ویزاهای : ویزای خانواده ، ویزای افراد ماهر، ویزای فعالیت شغلی مورد نیاز ،ویزای افراد خاص، ویزای شغلی، ویزاسی سرمایه گذاری که بیشترین تناسب را با شرایطشان دارند برای تامین هزینه زندگی در آمریکا و شهریه دانشگاه در آمریکا و اخذ اقامت دائم در آمریکا اقدام نمایند.

 

جهت کسب اطلاعات بيشتر  با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

021-88288200

شرايط تحصيل در آمريکا,تحصيل رايگان در آمريکا,تحصيل در آمريکا,هزينه تحصيل در آمريکا,ادامه تحصيل در آمريکا,اعزام دانشجو به آمريکا,...
نویسنده : ata sharifi بازدید : 10 تاريخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت: 15:29