شهر های معروف فنلاند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شهر های معروف فنلاند

کشور فنلاند در طول چند سال اخیر همیشه جزو کشور هایی بوده است که هر فردی را به دلیل دانشگاه های فنلاند و هزینه های زندگی در فنلاند و یا تحصیل رایگان در فنلاند مجذوب خود می کند زیبایی هایی چشم گیری که در کشور فنلاند وجود دارد در سراسر جهان زبانزد است. این کشور دارای زمستان هایی زیبا و دیدنی و مراتع سرسبز فراوانی است.
در ادامه شهر های زیبا و دیدنی این کشور را برایتان معرفی خواهیم کرد تا در صورت مهاجرت به فنلاند اطلاعاتی در مورد شهر های دیدنی این کشور داشته باشید. 
 

شهر تورکو:

بر عقیده ی عده ای از افراد که معتقدند این شهر در قرن 13 میلادی به وجود امده است به عنوان قدیمی ترین شهر کشور فنلاند معرفی می شود. این شهر در چند دهه ی اخیر جزو بزرگ ترین شهر های کشور فنلاند و پایتخت کشور فنلاند بوده است. شهر تورکو از شهر های بسیار زیبا و رنگارنگ کشور فنلاند است که دارای تابستان هایی گرم ئ مناسب برای قایق رانی و انواع تفریحات ابی است. 

شهر لاپرنتا:

شهر لاپرنتا یکی از شهر های دیدنی و محبوب کشور فنلاند است. شهر لاپرنتا دارای طرفداران  زیادی است که مردم کشور فنلاند نیز این شهر را به عنوان یک جاذبه ی گردشگری زیبا می دانند. این شهر در کنار چهارمین دریای بزرگ اروپا واقع شده است. 

شهر ساوولینا:

شهر ساوولیا به عنوان قدیمی ترین شهر کشور فنلاند معرفی می شود این شهر دارای اثار باستانی های زیادی است و دارای کهن ترین اثار های باستانی است. عملیات پی ریزی این شهر در سال1639 شروع شده است. این شهر کهن دارای چندید دریاچه زیبا است. 

شهر هانکو:

هانکو یکی از شهر های ساحلی کشور فنلاند است. این شهر زیبا بهترین جایی است که افراد برای لذت بردن از سواحل افتابی ان وارد شهر می شوند. مردم این شهر بر خلاف سایر مردم فنلاند که به زبان فنلاندی سخن می گویند،44%مردم در این شهر به زبان سوئدی صحبت می کنند. 
 

 

جهت کسب اطلاعات بيشتر  با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

021-88288200

شرايط تحصيل در فنلاند,تحصيل رايگان در فنلاند,تحصيل در فنلاند,هزينه تحصيل در فنلاند,ادامه تحصيل در فنلاند,اعزام دانشجو به فنلاند,...
نویسنده : ata sharifi بازدید : 7 تاريخ : چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت: 13:50