شهر های معروف بلژیک

ساخت وبلاگ
چکیده : شهر های معروف بلژیک کشور بلژیک کشوری است که عضو اتحادیه ی اروپا است. این کشور عضو شینگن است. کشور... با عنوان : شهر های معروف بلژیک بخوانید :

شهر های معروف بلژیک

کشور بلژیک کشوری است که عضو اتحادیه ی اروپا است. این کشور عضو شینگن است. کشور بلژیک برای افرادی که به قصد ادامه تحصیل در بلژیک،زندگی کردن و یا کسب و کار به این کشور سفر می کنند مکان مناسبی است. در این کشور شرایط سرمایه گذاری و راه اندازی کار از شرایط مناسبی برخوردار است پایتخت کشور بلژیک شهر بروکسل است. در ادامه تعدادی از شهر های مهم و معروف بلژیک را معرفی خواهیم کرد و توضیح مختصری در باره ی تحصیل در خارج از کشور و هر یک از شهر ها خواهیم داد. 

شهر های مهم بلژیک

شهر گنت:

شهر گنت به عنوان مرکز استان فلاندر شرقی معروف است. این شهر به وسیله یک کانال به دریا متصل می شود. این شهر از شهر های قدیمی کشور بلژیک است. در این شهر دانشگاه گنت وجود دارد که دانشگاه های معتبر در کشور بلژیک است.

شهر بروکسل:

شهر بروکسل قدیمی ترین شهر در کشور بلژیک است .قدمت این شهر به سال 979 بر میگردد. شهر بروکسل به پایتخت اجرایی اروپا معروف است. این عنوان به دلیل وجود250 سفارت و نمایندگی در این شهر است. اتحادیه ی اروپا،ناتو و دبیر خانه بنلوکس از مهم ترین سازمان های بین المللی در شهر بروکسل است. 

شهر انتورپ:

شهر انتورپ شهری بسیار قدیمی با قدمتی چند ساله در کشور بلژیک است.  این شهر دارای تعداد زیادی اثار باستانی و قدیمی است.نکته ی جالب درباره ی این شهر این است که شهر انتورپ از بزرگ ترین بنادر در دنیاست. مراکز مهم تجاری اروپا در این شهر قرار دارد. 

شهر بروژ :

شهر بروژ از دیدنی ترین و زیبا ترین شهر های بلژیک می باشد این شهر در قرون13 و15 به عنوان مهم ترین مرکز تجاری اروپا معروف بوده است. 

شهر لیژ:

این شهر در ناحیه ی جنوبی کشور بلژیک واقع شده است و دارای مکان های تاریخی و فرهنگی زیادی است. این شهر زیبا و تاریخی از قرن 10 تا18 به عنوان مرکز تجاری اروپا معروف بوده است. 

شهر مونس:

این شهر نیز همانند شهر های دیگر دارای اثار تاریخی زیادی بوده و موقعیتی کوهستانی دارد. 

 

جهت کسب اطلاعات بيشتر و مشاوره تلفنی در مورد تحصیل در خارج از کشور با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

021-88288200

شرايط تحصيل در بلژيک,تحصيل رايگان در بلژيک,تحصيل در بلژيک,هزينه تحصيل در بلژيک,ادامه تحصيل در بلژيک,اعزام دانشجو به بلژيک,...
نویسنده : ata sharifi بازدید : 8 تاريخ : شنبه 21 بهمن 1396 ساعت: 19:18