تحصیلات تکمیلی در اسلوونی

ساخت وبلاگ
چکیده : تحصیلات تکمیلی در اسلوونی تحصیل در کشور اسلوونی به عنوان کشوری اروپایی که اخذ ویزای راحت تری به ن... با عنوان : تحصیلات تکمیلی در اسلوونی بخوانید :

تحصیلات تکمیلی در اسلوونی

تحصیل در کشور اسلوونی به عنوان کشوری اروپایی که اخذ ویزای راحت تری به نسبت سایر کشورهای اروپایی دارد و همچنین نیاز نداشتن به مدرک زبان خاصی برای ادامه ی تحصیل در اسلوونی، تحصیل رایگان در اسلوونی و نیز داشتن دانشگاه هایی با اعتبار در کل دنیا، امروزه مورد توجه بسیاری از دانشجویان که قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی را دارند ، قرار گرفته است .

تحصیل در مرحله ی تحصیلات تکمیلی در اسلوونی به نسبت دوره ی کارشناسی این کشور، با ویزای اسلوونی با متقاضیان بیشتری روبه رو بوده است.

شرایط پذیرش در اسلوونی

تاثیر معدل دوره های قبلی تحصیلی را  برای پذیرش در دوره ی تحصیلات تکمیلی این کشور را نمی توان نادیده گرفت. بنابر این دانشجویی که در پی اخذ پذیرش از دانشگاه های اسلوونی برای مقاطع ارشد و دکتری است بایستی در زمینه ی توان تحصیلی و معدل خود، تمرکز بسیاری داشته باشد.

ارشناسی ارشد و دکتری در اسلوونی

تحصیل در هر دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در اسلوونی ، با زبان انگلیسی صورت می گیرد، اگرچه دانشجو برای این امر نیازمند ارائه ی مدرک خاصی به دانشگاه ها نیست ، اما باید به این نکته فوق توجه ویژه داشته باشد و مهارت خود را در زبان انگلیسی تقویت کند. به گونه ای که افراد دارای مدرک آیلتی، از شانس بیشتری برای پذیرش در دوره ی دکتری برخوردار هستند.

طول دوره ی تحصیلی برای هر دو مرحله ی تحصیلات تکمیلی در اسلوونی، یعنی همان فوق لیسانس و دکتری ، مانند همه ی کشورهای اروپایی برای فوق لیسانس 1  تا 2 سال و برای دوره ی دکتری بین   3تا 4سال می باشد.

بورسه های تحصیلی در اسلوونی

برخورداری از بورسه های تحصیلی و همچنین اجازه ی کار دانشجویی ، از ویژگی های دوره ی تحصیلات تکمیلی در اسلوونی می باشد .که البته تعلق گرفتن بورسیه در دوره ی کارشناسی  ارشد، احتمالی و تابع احراز شرایطی است . اما برای دوره ی دکتری ، این بورسیه ها قطعا در اختیار دانشجو قرار خواهند گرفت.

 

جهت کسب اطلاعات بيشتر  با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

021-88288200

شرايط تحصيل در اسلووني,تحصيل رايگان در اسلووني,تحصيل در اسلووني,هزينه تحصيل در اسلووني,ادامه تحصيل در اسلووني,اعزام دانشجو به اسلووني,...
نویسنده : ata sharifi بازدید : 8 تاريخ : چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت: 15:56