تحصیلات تکمیلی در اسلوونی | بلاگ

تحصیلات تکمیلی در اسلوونی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

تحصیلات تکمیلی در اسلوونی

تحصیل در کشور اسلوونی به عنوان کشوری اروپایی که اخذ ویزای راحت تری به نسبت سایر کشورهای اروپایی دارد و همچنین نیاز نداشتن به مدرک زبان خاصی برای ادامه ی تحصیل در اسلوونی، تحصیل رایگان در اسلوونی و نیز داشتن دانشگاه هایی با اعتبار در کل دنیا، امروزه مورد توجه بسیاری از دانشجویان که قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی را دارند ، قرار گرفته است .

تحصیل در مرحله ی تحصیلات تکمیلی در اسلوونی به نسبت دوره ی کارشناسی این کشور، با ویزای اسلوونی با متقاضیان بیشتری روبه رو بوده است.

شرایط پذیرش در اسلوونی

تاثیر معدل دوره های قبلی تحصیلی را  برای پذیرش در دوره ی تحصیلات تکمیلی این کشور را نمی توان نادیده گرفت. بنابر این دانشجویی که در پی اخذ پذیرش از دانشگاه های اسلوونی برای مقاطع ارشد و دکتری است بایستی در زمینه ی توان تحصیلی و معدل خود، تمرکز بسیاری داشته باشد.

ارشناسی ارشد و دکتری در اسلوونی

تحصیل در هر دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در اسلوونی ، با زبان انگلیسی صورت می گیرد، اگرچه دانشجو برای این امر نیازمند ارائه ی مدرک خاصی به دانشگاه ها نیست ، اما باید به این نکته فوق توجه ویژه داشته باشد و مهارت خود را در زبان انگلیسی تقویت کند. به گونه ای که افراد دارای مدرک آیلتی، از شانس بیشتری برای پذیرش در دوره ی دکتری برخوردار هستند.

طول دوره ی تحصیلی برای هر دو مرحله ی تحصیلات تکمیلی در اسلوونی، یعنی همان فوق لیسانس و دکتری ، مانند همه ی کشورهای اروپایی برای فوق لیسانس 1  تا 2 سال و برای دوره ی دکتری بین   3تا 4سال می باشد.

بورسه های تحصیلی در اسلوونی

برخورداری از بورسه های تحصیلی و همچنین اجازه ی کار دانشجویی ، از ویژگی های دوره ی تحصیلات تکمیلی در اسلوونی می باشد .که البته تعلق گرفتن بورسیه در دوره ی کارشناسی  ارشد، احتمالی و تابع احراز شرایطی است . اما برای دوره ی دکتری ، این بورسیه ها قطعا در اختیار دانشجو قرار خواهند گرفت.

 

جهت کسب اطلاعات بيشتر  با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

021-88288200

شرايط تحصيل در اسلووني,تحصيل رايگان در اسلووني,تحصيل در اسلووني,هزينه تحصيل در اسلووني,ادامه تحصيل در اسلووني,اعزام دانشجو به اسلووني,...
نویسنده : ata sharifi بازدید : 6 تاريخ : چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت: 15:56