شهرهای معروف چین

ساخت وبلاگ
چکیده : شهرهای معروف چین چین یکی از پرجمعیت و در عین حال پیشرفته ترین کشور ها در دنیای تمروز است که با دا... با عنوان : شهرهای معروف چین بخوانید :

شهرهای معروف چین

چین یکی از پرجمعیت و در عین حال پیشرفته ترین کشور ها در دنیای تمروز است که با داشتن قدمتی چند هزار ساله ، همواره میزبان بسیاری از گردشگران و فعالان اقتصادی در دنیا میباشد. این شهر به دلیل داشتن صنعت مدرن و پیشرفته ،شرایط تحصیل در چین و دانشگاه های چین و هزینه تحصیل در چین و علم، هنر و تاریخ کهن، یکی از قدرتمند ترین و معروف ترین کشورها در دنیاست که از شهر های بسیاری تشکیل شده. در میان این شهرها چند شهر به دلیل موقعیت های خاصی که دارند بیشتر زبانزد هستند. مانند پکن، شانگهای و گوانجو که در لیست شهر های معروف چین قرار میگیرند.

شهر پکن:

اولین شهر معروف چین با قدمتی 3000 ساله مهم ترین مرکزسیاسی، اداری و فرهنگی کشور است که پایتخت آن نیز میباشد. در پکن مناظر تاریخی و طبیعی فراوانی وجود دارد. مراکزی مانند موزه شوئو ، کوه شیانگ شان، باغ وحش پکن، باغ گیاهان، موزه ملی، گالری ملی، پارک قوم های ملت چین، و پارک یوان مینگ یوان، افزون بر استادیوم بازی های المپیک موسوم به مکعب آب و آشیانه ی پرنده  از ده ها جاذبه های گردشگری در شهر پکن محسوب میشوند.

شهر شانگهای:

شهری بسیار پرجمعیت در کشور چین است که حزب فعلی چین در حال حاضر در آنجا تشکیل شده و فعالیت دارد. این شهر  با دارا بودن 25 دانشگاه و موسسه علمی به شهر روشنفکری در چین معروف شده است و نیز به شهر آسمان خراشها و جنگل نیز ملقب است و به عنوان مدرنترین شهر در دنیا شناخته شده است . وجود سریعترین ترن دنیا در این شهر،گواه از تکنولوژی پیشرفته ی آن است. از دیگر القاب شانگهای میتوان به بهشت خرید یا پاریس شرق اشاره کرد که به دلیل وجود مراکز تجاری بینظیر در آن ، روی این شهر نهاده شده اند.

شهر گوانجو:

یکی از شهر های توسعه یافته در چین است. که مرکز استان گوانجو نیز میباشد و از قدیمی ترین شهر های فرهنگی کشور چین به شمار می آید.و به پل اقتصادی میان پکن و جهان معروف میباشد گوانجو با ارائه طرح های مختلف اقتصادی، در زمینه ی اقتصاد این کشور پیشرو میباشد که بیشترین سرانه ی اقتصاد کشور به آن اختصاص یافته است. نمایشگاه کانتون به عنوان بزرگترین نمایشگاه در دنیا در این شهر واقع شده است.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در چین,شرايط تحصيل در چین,تحصيل رايگان در چین,هزينه تحصيل در چین,ادامه تحصيل در چین,اعزام دانشجو به چین,...
نویسنده : ata sharifi بازدید : 14 تاريخ : چهارشنبه 2 اسفند 1396 ساعت: 11:53