بهترین دانشگاه های اسلواکیشرايط تحصيل در اسلواکي,تحصيل رايگان در اسلواکي,تحصيل در اسلواکي,هزينه تحصيل در اسلواکي,ادامه تحصيل در اسلواکي,اعزام دانشجو به اسلواکي

ساخت وبلاگ
چکیده : بهترین دانشگاه های اسلواکی برای تحصیل در کشور اسلواکی ابتدا باید از شرایط تحصیلی در اسلواکی و همچ... با عنوان : بهترین دانشگاه های اسلواکیشرايط تحصيل در اسلواکي,تحصيل رايگان در اسلواکي,تحصيل در اسلواکي,هزينه تحصيل در اسلواکي,ادامه تحصيل در اسلواکي,اعزام دانشجو به اسلواکي بخوانید :

بهترین دانشگاه های اسلواکی

برای تحصیل در کشور اسلواکی ابتدا باید از شرایط تحصیلی در اسلواکی و همچنین اسامی دانشگاه های معتبر در کشور اسلواکی مطلع شد تا بتوان تحصیلی موفق و عالی را در کشور اسلواکی تجربه کرد. تحصیل در دانشگاهی که مورد تایید باشد و مدرک حاصل از ان در سراسر جهان معتبر باشد باعث می شود تا اینده ی شغلی تضمین شده ای نیز برای شما رقم بخورد. در این متن اسامی تعدادی از دانشگاه های کشور اسلواکی ذکر شده است که شما را در زمینه ی تحصیلی در اسلواکی یاری می کند. 

دانشگاه  کامنیوس براتیسلاوا

دانشگاه کامنیوس براتیسلاوا در کشور اسلواکی دانشگاهی بسیار معتبر می باشد. این دانشگاه بزرگ ترین دانشگاه این کشور بوده که در سال 1991 در ماه جون در روز 27 تاسیس شده است. این دانشگاه دارای قدمت زیادی می باشد و یکی از بزرگ ترین دانشگاه های پزشکی و دندان پزشکی در اسلواکی می باشد. زبان تدریس پزشکی در این دانشگاه نیز به زبان انگلیسی می باشد. دانشجویان در صورت فارق التحصیلی در این دانشگاه می توانند در سراسر جهان موفق به مشغول شدن در بهترین مکان ها شوند. هزینه های تحصیلی در این دانشگاه نیز بین 9000 تا 10000 یورو در سال است. 

دانشگاه جسنیوس مارتین

دانشگاه جسنیوس مارتین نیز از اسامی دانشگاه های مورد تایید در اسلواکی می باشد. این دانشگاه در زمینه ی پزشکی دارای تبحری خاص و بسیار عالی می باشد. دوره های تحصیلی پزشکی در این دانشگاه 6 سال بوده و شهریه ای که افراد موظف به پرداخت برای تحصیل در دانشگاه مارتین می باشند 8500 یورو در هر سال است. لازم به ذکر است که که شرط ورود به این دانشگاه در اسلواکی اخذ نمره ی قبولی در ازمون ورودی می باشد. این دانشگاه در سال 1969 در شمال اسلواکی تاسیس شد و در همان سال شروع به ثبت نام در رشته ی پزشکی کرد. 

 

 

جهت کسب اطلاعات بيشتر  با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

021-88288200

شرايط تحصيل در اسلواکي,تحصيل رايگان در اسلواکي,تحصيل در اسلواکي,هزينه تحصيل در اسلواکي,ادامه تحصيل در اسلواکي,اعزام دانشجو به اسلواکي,...
نویسنده : ata sharifi بازدید : 10 تاريخ : چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت: 17:46