تحصیل رایگان در اسپانیا

ساخت وبلاگ
چکیده : تحصیل رایگان در اسپانیا کشور اسپانیا از جمله کشور هایی است که در بخش تحصیل در اسپانیا و شرایط تحص... با عنوان : تحصیل رایگان در اسپانیا بخوانید :

تحصیل رایگان در اسپانیا

کشور اسپانیا از جمله کشور هایی است که در بخش تحصیل در اسپانیا و شرایط تحصیل در اسپانیا در همه مقاطع تحصیلی به دانش آموختگان تسهیلات خاصی را اهدا میکند.

مهاجرت تحصیلی به اسپانیا

یکی از راه های مهاجرت به اسپانیا مهاجرت تحصیلی است که دانشجویان میتوانند پس از مهاجرت به این کشور برای اقامت دائم نیز اقدام نمایند .دانشگاه های کشور استرالیا از لحاط علمی و کیفیت آموزشی در سطح قابل توجهی در کل دنیا قرار دارند. یکی از شرایط تحصیل در اسپانیا داشتن حدا قل مدرک دیپلم است .در دانشگاه های اسپانیا آموزش عمدتا به زبان اسپانیایی میباشد و در  بیشتر مقاطع  نیازی به ارائه مدرک زبان  انگلیسی نمیباشد  .دانشگاه های کشور اسپانیا به دو بخش دولتی و خصوصی تقسیم میگرد که در دانشگاه های دولتی اسپانیا  کل تدریس به زبان اسپانیایی است . از دانشگاه های معتبر این کشور که همه ساله دانشجویان زیادی را برای ادامه تحصیل در اسپانیا پذیرش میکند میتوان از دانشگا های ملی بارسلونا و پلی تکنیک بارسلونا و اتونومای بارسسیلونا و چندین دانشگاه دیگر نام برد.

شرایط تحصیل در اسپانیا

هزینه تحصیل در اسپانیا برای دانشجویان کارشناسی ارشد  در دانشگاه اسپانیا در حدود 2تا 4 هزار یورو در سال میباشد و زبان تحصیل در این مقطع به دورت اسپانیایی و انگلیسی است 

تحصیل در مقطع دکتری در بخش دولتی در کشور اسپانیا تقریبا  رایگان است و  دانشجو سالانه شاید مبلغی در حدود 500 تا 700 یورو را به دانشگاهی که در آن مشغول به تحصیل است بپردازد . دانشگا های اسپانیا  به دانشجو یان مقطع دکتری حقوقی معاذل 2000 دلار در ماه پرداخت میشود تا بخشی از هزینه های زندگی خود را تامین نماید . همچنین امکان 20ساعت کار در زمان تحصیل  نیز به دانشجو داده میشود.

زندگی در اسپانیا

دانشجویانی که در اسپانیا زندگی میکنند علاوه بر هزینه های تحصیل هزینه های از جمله  هزینه زندگی در اسپانیا مسکن ، هزینه خوردو خوراک ، هزینه رستوران ، هزینه پوشاک ، هزینه گشت و گذار و تفریح  و و تلفن و آب ، برق و تلفن و اینترنت ... را  نیزدارند که باید قبل از مهاجرت درباره نرخ این هزینه ها اطلاعاتی را کسب نمایند.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در اسپانیا,شرايط تحصيل در اسپانیا,تحصيل رايگان در اسپانیا,هزينه تحصيل در اسپانیا,ادامه تحصيل در اسپانیا,اعزام دانشجو به اسپانیا,...
نویسنده : ata sharifi بازدید : 17 تاريخ : چهارشنبه 2 اسفند 1396 ساعت: 20:14